Nechajte si od nás poradiť!

Naši spolupracovníci vás budú radi kontaktovať.

Kontaktovať Hydro BG teraz?

-

BG Fasádne a strešné odvodňovacie systémy z ocele

Flexibilné pre všetky požiadavky

Oceľ sa používa pre svoju trvácnosť. Naša spoločnosť si dáva záležať na jej kvalitnom spracovaní. Zabudovanie ocelových žľabiv je vhodné všade tam, kde je nízka stavebná výška a je treba maximálne odvodnenie. BG ocelové žľaby môžu byť vyhotovené z pozinkovanej alebo nerezovej ocele.
Zákazníkom pnúkame rôzne druhy roštov, aby boli naše žľaby perfektné aj opticky. Napr.: chodníkové, dierkové rošty, rošty s priečnou alebo pozdĺžnou mriežkou.

BG-FA Fasádne žľaby
BG FA Fasádne žľaby s rôznymi druhmi roštov boli špeciálne vyvinuté pre ploché strechy, terasy a fasády. Na vyrovnanie výškových rozdielov alebo spádu podlahy ponúka spoločnosť Hydro BG aj výškovo nastaviteľné oceľové žľaby.

BG-FA Fasádne-štrbinové žľaby
Fasádne-štrbinové žľaby sa hodia na odvodnenie omietaných a sklených fasád, ako aj vstupných portálov. Vyhnete sa stojatej vode pri stenách a tým aj možným stavebným poškodeniam budovy. Úzka štrbina a priestranné telo žľabu pod ňou zaručuje optimálne odvedenie vody s minimálnym optickým narušením celkového vzhľadu budovy.

BG-SA Štrbinové rošty
BG-SA Štrbinové rošty pre BGU- a BGF- betónové žľaby, sa hodia obzvlášť pre architektonicky náročné plochy, pri ktorých hrajú dôležitú úlohu odvodnenie aj optická stránka. Úzka štrbina je nenápadná a nenarúša opticky jednotnú plochu napr.: zámkovej dlažby.

BG-PA Garážové žľaby
BG-PA Garážové žľaby sa hodia obzvlášť na odvodnenie nadzemných aj podzemných garáží. Nízka stavebná výška umožňuje priame zabudovanie do konštrukcie podlahy. K dispozícii sú rošty s rýchlouzáverom alebo bez neho.

Špeciálne riešenia
Naši technici pre vás radi naplánujú individuálne riešenia alebo špeciálne diely. Vieme vyrábať podľa vašich požiadaviek a radi vám pomôžeme a poradíme aj priamo na stavbe. Podľa hesla "Špecialisti urobia viac!" sa tešíme na vaše otázky, na ktoré vám radi dáme odpovede, aby vaša stavba mohla napredovať.

-