-

Vyhodnotenie súťaže 2019

Víťaz súťaže o najlepšieho predajcu akciových žľabov roku 2019 je Raven a.s. Gratulujeme!

-

Nový katalóg výrobkov 2020

Katalóg produktov — Stiahnuť prospekt v pdf (12,8 MB)

-

Nový Katalóg FILCOTEN parkline 2018

FILCOTEN parkline — Stiahnuť leták (2.0 MB)

-

Výhody radu Filcoten

FILCOTEN je inovatívna betónová zmes všetkých čias.
Spoločnosť BG prišla na nový spôsob výroby betónových odvodňovacích žľabov, ktorý má viaceré výhody. Žľaby FILCOTEN sú ľahké a napriek tomu stabilné a pevné.

viac
-

BG Betónové odvodňovacie žľaby

Odvodňovacie žľaby z betónu sú dôležitým prvkom v infraštruktúre stavby. Znesú aj najvyššie zaťaženie a pri tom si nebadane plnia svoju funkciu. Betónové žľaby BG sú podľa druhu a spôsobu zabudovania vhodné ako na pešie zóny, tak aj na rolovacie dráhy lietadiel.

viac
Betonrinnen
-
Stahlrinnen

BG Ocelové žľaby

Všade tam, kde sa vyžaduje nízka stavebná výška a zároveň maximálny výkon odvodnenia, môžeme použiť naše BG odvodňovacie žľaby z pozinkovanej alebo nerezovej ocele.

viac
-

Produkty pre železnice

Spoločnosť BG ponúka kompletné, premyslené riešenia pre železnice. Sú to systémy rôznych druhov káblových žľabov a šácht, ktoré sa jednoducho uložia a sú ihneď funkčné.

viac
Stahlrinnen
-
Stahlrinnen

BG Dopravné systémy

BG dopravné systémy sa používajú ako ochrana krajnice. Vozovka je potom bezpečná v celej šírke. Okraj cesty je jasne ohraničený a pri prejazde vydáva výstražný zvukový efekt.

viac
-

Produkty pre športoviská

Či už chcete oddeliť trávnik od bežeckej dráhy alebo odvodniť veľké parkovisko, Hydro BG Vám ponúka vždy optimálne riešenie Vašich požiadaviek.

viac
-