Nechajte si od nás poradiť!

Naši spolupracovníci vás budú radi kontaktovať.

Kontaktovať Hydro BG teraz?

-

BG Fasádne a strešné odvodňovacie systémy z ocele

Flexibilné pre všetky požiadavky

Oceľ sa používa pre svoju trvácnosť. Naša spoločnosť si dáva záležať na jej kvalitnom spracovaní. Zabudovanie oceľových žľabov je vhodné všade tam, kde je nízka stavebná výška a je treba maximálne odvodnenie. BG oceľové žľaby môžu byť vyhotovené z pozinkovanej alebo nerezovej ocele.


Zákazníkom ponúkame rôzne druhy roštov, aby boli naše žľaby perfektné aj opticky. Napr.: chodníkové, dierkové rošty, rošty s priečnou alebo pozdĺžnou mriežkou.


BG-FA Fasádne žľaby

BG FA Fasádne žľaby s rôznymi druhmi roštov boli špeciálne vyvinuté pre ploché strechy, terasy a fasády. Na vyrovnanie výškových rozdielov alebo spádu podlahy ponúka spoločnosť Hydro BG aj výškovo nastaviteľné oceľové žľaby.


BG-FA Fasádne-štrbinové žľaby

Fasádne-štrbinové žľaby sa hodia na odvodnenie omietaných a sklených fasád, ako aj vstupných portálov. Vyhnete sa stojatej vode pri stenách a tým aj možným stavebným poškodeniam budovy. Úzka štrbina a priestranné telo žľabu pod ňou zaručuje optimálne odvedenie vody s minimálnym optickým narušením celkového vzhľadu budovy.


BG-TE Terasové-štrbinové žľaby

Terasové-štrbinové žľaby sa perfektne hodia na odvodnenie terás a záhradných stavieb. Najväčšou výhodou je obojstranná perforácia bočných stien žľabu, kde odvodnenie prebieha v dvoch úrovniach - voda vteká do žľabu zvrchu aj z boku (drenáž vrstiev okolo žľabu).


BG-SA Štrbinové rošty

Štrbinové rošty pre žľaby Filcoten, sa hodia obzvlášť pre architektonicky náročné plochy, pri ktorých hrá dôležitú úlohu odvodnenie aj optická stránka. Úzka štrbina je nenápadná a nenarúša opticky jednotnú plochu napr.: zámkovej dlažby


BG OMEGA

Schopnosť zniesť vysokú záťaž bez použitia roštu a zároveň poskytnúť požadované odvodnenie – všetko toto spĺňa štrbinový žľab BG-OMEGA. Je to jednoduché a hospodárne riešenie odvodnenia vnútorných priestorov.
Dno žľabu je v tvare „V“, čo umožňuje spoľahlivé a efektívne odtekanie tekutín. Odtokové kusy obsahujú v štandardnej výbave aj pachový uzáver.


BG SIGMA

Odvodňovacie žľaby BG-SIGMA z nerezu 1.4301 alebo vyššej triedy slúžia na zbieranie a odvádzanie odpadovej vody do zberného miesta. Špeciálne vyvinutý prírubový spoj zaistí absolútne tesné spojenie žľabovej línie.
Tento vysoko hodnotný odvodňovací systém vieme prispôsobiť vašim individuálnym požiadavkám. Výška, šírka, zaťaženie sa dá prakticky vybrať. Na prekrytie ponúkame mriežkové rošty z nerezu do triedy C 250.


Špeciálne riešenia

Naši technici pre vás radi naplánujú individuálne riešenia alebo špeciálne diely. Vieme vyrábať podľa vašich požiadaviek a radi vám pomôžeme a poradíme aj priamo na stavbe. Podľa hesla "Špecialisti urobia viac!" sa tešíme na vaše otázky, na ktoré vám radi dáme odpovede, aby vaša stavba mohla napredovať.

-